Kerkenraad

Kerkenraad Hervormde gemeente Garderen

Predikant - Ds. P. Nobel
Dorpsstraat 5, 3886 AR, Garderen
tel. 0577-723223
Email: predikant@hervormdgarderen.nl

Br. R.M. van Middendorp, ouderling van sectie 1
Dr. J.P. Kruimellaan 19, 3886 AZ Garderen
tel. 0577-461402
Email: r.middendorp113@upcmail.nl

Sectie 1 betreft de straten; Bakkerstraat, Dr. H.C. Bosstraat, E.C. de Greefhof, E.J. Hoegenhof, Smidstraat, Koningsweg, Koesteeg, Paleisweg, Solseweg, Mazenhofstraat, Speulderweg, Dorpsstraat, Buurtstraat, Kruipad, Harderwijkerweg en de adressen in Speuld en Ermelo.

Br. G. de Bruin, ouderling van sectie 2
Putterweg 19 3886 PA Garderen
tel. (06) 51486556
Email: g.bruin9@chello.nl

Sectie 2 betreft de straten; Koudhoornseweg, Roeëkamperweg, Hooiweg, Hoge Boeschoterweg, Lage Boeschoterweg, Oude Barneveldseweg, Oude Nijkerkerweg, Dr. L. E. van Hoornlaan, Putterweg, Speulderbosweg, Laak, Hoge Steeg, Tolnegenweg (Voorthuizen) en de adressen in Stroe en Koudhoorn.

Br. A.F. Kool, ouderling van sectie 3

Dr. J.P. Kruimellaan 17, 3886 AZ Garderen
tel. 06 52093072
Email: kool.garderen@gmail.com

Sectie 3 betreft de straten; Oud Milligenseweg, Ringelboschweg, Apeldoornsestraat, Garderense Engweg,  Esdoornlaan, Kastanjelaan, Van de Craatslaan, Acacialaan, Lindenlaan, Wilgenlaan, Ouwendorperweg, Sleedoornweg, Hulakkerweg, en de adressen in Meerveld, Nieuw Milligen en Uddel.

Br. W.H.  Van Leijenhorst, ouderling van sectie 4 en scriba.
Postadres Oud Milligenseweg 34-10, 3886 ME, Garderen
tel. 0577 840325
Email: scriba@hervormdgarderen.nl

Sectie 4 betreft de straten: 't Boerenerf, Zuidakker, Beukenlaan, Eikenlaan, Dr. J.P. Kruimellaan

Br. C. Bos, ouderling-kerkrentmeester (voorzitter)
Kruisseltseweg 45, 3888 NV Nieuw Milligen
tel. (06) 55 38 38 78
Email: cbos@hervormdgarderen.nl

Br. E.J. Kevelam, ouderling-kerkrentmeester
Koudhoornseweg 34, 3886 PK Garderen
tel. 0577 840261. mobiel 06-29084740
Email: e.kevelam@hervormdgarderen.nl

Br. D.T. Bleijenberg, diaken
Zuidakker 7, 3886 BB Garderen
tel. (06) 31695294
Email: dtbleijenberg@hervormdgarderen.nl

Br. H.G. Morren, diaken
Harderwijkerweg 5-01, 3886 AL Garderen
tel. 0577-413027
Email: hgmorren@hervormdgarderen.nl

Br. A. Reijnders, diaken
Hogesteeg 41a, 3886MA Garderen
tel. (06) 20932667
Email: bart.reijnders@hotmail.com